Imprezy historyczne

Gród Pobiedziska jest wręcz wymażonym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju imprez historycznych. Obszerny majdan, ustronne położenie wśród zieleni nad brzegiem kameralnego jeziora oraz duża otwarta przestrzeń, przylegająca do zabudowań grodu sprawiają, że jedynym ograniczeniem w organizacji imprez historycznych w tym miejscu jest wyobraźnia organizatorów. Wykorzystując nieograniczone możliwości jakie oferuje nam natura, każdego roku zmieniamy naszą piastowską warownię w antyczną twierdzę rzymskich legionistów, siedzibę rycerską z okresu wojen z Krzyżakami, czy nawet XVII wieczną szlachecką stanicę, zagubioną wśród Dzikich Pól.   

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook