Pamiątki

Sklepik w Grodzie Pobiedziska zaopatrzono w automat sprzedający, nazywany popularnie „ciasteczkowcem”, w którym oprócz batonów i ciastek, znajdą Państwo również chłodne napoje. Drugi automat serwuje kawę firmy Lavazza. Poza tym znajdą Państwo w naszej ofercie przewodniki turystyczne, gadżety, biżuterię oraz szeroką gamę zabawek dla dzieci. Do podstawowych produktów należą z pewnością drewniane miecze, tarcze, włócznie i topory. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszą się również łuki, kusze oraz wszelkiego rodzaju hełmy i wianki księżniczek. Produkty, które promujemy w naszym sklepie pochodzą od małych lokalnych wytwórców z terenu Wielkopolski i Kujaw. Tym samym staramy się wspierać i promować lokalne rękodzieło.

 

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook