Plac zabaw

Gród Pobiedziska to organizacja stale uczącą się, badająca preferencje turystów i odpowiadająca na ich unikalne wymagania. To właśnie rozmowy z rodzicami odwiedzającymi Gród Pobiedziska a także specyfika zwiedzania obiektów zabytkowych z dziećmi zainspirowały nas do zaprojektowania unikalnego placu zabaw, którego głównym atutem jest możliwość interakcji rodziców z dziećmi oraz nauka poprzez zabawę. Różne urządzenia interaktywne, pylony multimedialne z wizualizacjami 3d, drewniane huśtawki, konie na biegunach, kołyska w kształcie łodzi wikingów, czy też średniowieczne gry planszowe każą nam uruchomić szare komórki i tak wciągają, że czas dla dzieci i dorosłych przestaje istnieć. Największą atrakcją placu zabaw jest jednak karuzela napędzana siłą ludzkich mięśni przy pomocy kieratu. 

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook