Strzelnica

Średniowieczna strzelnica w Grodzie Pobiedziska to atrakcja niespotykana nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Oprócz możliwości strzelania z łuku, czy też rzutów toporkami i oszczepami, największą estymą wśród naszych gości cieszą się działające katapulty. Do dyspozycji turystów oddajemy kuszę wałową oraz modele trebusza i onagera. Największą atrakcją strzelnicy jest jednak nasz gigantyczny Trebusz. Ta największa średniowieczna machina miotająca jest jedynym tego typu urządzeniem na świecie, z którego turyści pod czujnym okiem piastowskich wojowników mogą wystrzelić kamienną kulę na odległość do 200 metrów.  

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook