Zbrojownia

Prezentacja uzbrojenie wojowników Mieszka I i Bolesława Chrobrego to jeden z naszych najciekawszych programów edukacyjnych. W Grodzie Pobiedziska dysponujemy bowiem całkiem pokaźnym arsenałem wszelakiego oręża z okresu początków państwa polskiego. Nie jest to jednak zbiór muzealny, od którego zwiedzający oddzieleni są pancerną szybką. Goście mogą dotknąć każdej z replik broni, poczuć ciężar miecza, przymierzyć hełm lub kolczugę i na koniec zrobić sobie obowiązkowe zdjęcie w pełnym rynsztunku piastowskiego woja.  

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook