Nagrody

Gród Pobiedziska to inicjatywa stosunkowo nowa, wartościowa i ciekawa. Ideą jego powstania było prowadzenie żywych lekcji historii zgodnie z najnowszym trendem w turystyce edukacyjnej i kulturowej, czyli 3 x E (education, entertainment, excitement). Polega on na dostarczaniu zwiedzającym zarówno rozrywki, edukacji jak i silnego dreszczyku emocji.  Od początku naszej działalności idea interaktywnej wystawy spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem środowiska turystycznego. W roku 2012 Gród Pobiedziska wyróżniony został w Gnieźnie statuetką „Promotor Turystyki”. W roku 2013 komes Grodu Pobiedziska, Pan Bartosz Styszyński za swoje osiągnięcia powołany został przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pana Marka Woźniaka w skład Rady Naukowo-Programowej ds. Szlaku Piastowskiego. W tym samym roku 2013 Gród Pobiedziska został wyróżniony na gali Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. W roku 2014 na tej samej gali Gród Pobiedziska otrzymał nagrodę dla Najlepszego Produktu Turystycznego i został tym samym nominowany do reprezentowania Wielkopolski na gali Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie. Wszystkie te nagrody i wyróżnienia mobilizują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Po kilku latach przerwy w roku 2018 Gród Pobiedziska został doceniony Przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu oraz Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną. Nasz obiekt otrzymał Certyfikat oraz tytuał Rekomendowanej Atrakcji Powiatu Poznańskiego. Na tej samej gali Gród Pobiedziska zdobył 1 miejsce wśród parków rozrywki oraz centrów edukacyjnych. Na tym nie zamierzamy poprzestać, dlatego też cały czas pracujemy nad poprawą standardu obsługi oraz nowymi atrakcjami. 

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook