Ważne info

1. Grupy zorganizowane – minimum 20 osób prosimy o złożenie wcześniejszej rezerwacji.

2. Aby zarezerwować pobyt grupy zorganizowanej należy skontaktować się z Komesem Grodu Pobiedziska,   telefonicznie (601377802) lub mailowo (biuro@grodpobiedziska.pl)

3. Grupy zorganizowane prosimy o jak najwcześniejsze informowanie telefonicznie o ewentualnych przesunięciach w Państwa harmonogramie wycieczki. Prosimy w tej sprawie do Pana Bartosza Styszyńskiego (601377802) lub Pani Marty ( 730716663)

4. Grupy powyżej 20 osób mają prawo wprowadzić bezpłatnie na teren parku 3 opiekunów.

5. Faktury wystawiamy dzień po Państwa wizycie i wysyłamy pocztą na dane wskazane przez Państwa podczas pobytu w Grodzie Pobiedziska.

6. Na terenie Grodu Pobiedziska istnieje możliwość odpłatnego rozpalenia ogniska. Dysponujemy również duża liczbą kijków do kiełbasek. Zachęcamy do zabierania własnego prowiantu. Koszt rozpalenia ogniska i wypożyczenia kijków to 80 PLN.

7. Na terenie Grodu Pobiedziska istnieje możliwość noclegu we własnych namiotach. Usługi takie proponujemy grupom zorganizowanym. Koszt noclegu to 40 PLN/osoba.

8. Parking dla autokarów jest bezpłatny.

9. Na specjalne zamówienie możemy przeprowadzić lekcję historii na dowolny temat z okresu wczesnego średniowiecza. W tej sprawie prosimy kontaktować się z komesem Grodu Pobiedziska, panem Bartoszem Styszyńskim pod numerem telefonu (601377802) lub mailowo (bartek@grodpobiedziska.pl).

10. W najbliższej okolicy polecamy noclegi i wyżywienie w następujących miejscach:

 

Symfonia Smaków

www.symfoniasmakow.com

Zamek Biedrusko

www.zamekbiedrusko.pl

Zajazd Rzepicha

www.zajazdrzepicha.pl

Siedem Drzew

www.siedemdrzew.pl

Hotel Ossowski

www.hotel-ossowski.com.pl

 

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook