Agencje

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. Drewniana warownia w Pobiedziskach to jednak nie klasyczna „eventownia”, ale raczej unikalne miejsce, które powstało z myślą o agencjach, poszukujących nietuzinkowych i oryginalnych rozwiązań dla swoich klientów. Warownia słynie z kolekcji machin oblężniczych w naturalnej skali, gigantycznej katapulty nazywanej „Wyrzutkiem” a także z organizacji „historycznie zakręconych” imprez dla firm. 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy średniowieczny gród wybudowany na planie koła o średnicy 50 metrów. Pole eventowe, otaczające naszą warownię ma około 1,5 hektara powierzchni. Teren uzbrojony jest w energię elektryczną (siła) oraz wodę.  Poza tym dysponujemy ubikacją z umywalką, bezpłatnym parkingiem dla 100 samochodów, dwoma namiotami cateringowymi o łącznej powierzchni 75 m2 oraz unikalną średniowieczną strzelnicą z machinami oblężniczymi w naturalnej skali. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy historyczny plac zabaw.

 

Bliska współpraca z agencjami to nasz priorytet. W skutecznej kooperacji z pośrednikami pomaga nam 15 - letnie doświadczenie na rynku eventowym oraz ponad 1000 zrealizowanych wydarzeń w kraju i zagranicą. Współpraca z Grodem Pobiedziska to atrakcyjne rabaty, lojalność i dyskrecja. Przede wszystkim jednak znani jesteśmy z kreatywnych pomysłów, których nie boimy się realizować. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia Grodu Pobiedziska.

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook