Eventy dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. Drewniana warownia w Pobiedziskach to jednak nie klasyczna „eventownia”, ale raczej unikalne miejsce, które powstało z myślą o klientach, poszukujących nietuzinkowych i oryginalnych rozwiązań. Warownia słynie z kolekcji machin oblężniczych w naturalnej skali, gigantycznej katapulty nazywanej „Wyrzutkiem” a także z organizacji „historycznie zakręconych” imprez dla firm. 

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy średniowieczny gród wybudowany na planie koła o średnicy 50 metrów. Pole eventowe, otaczające naszą warownię ma około 1,5 hektara powierzchni. Teren uzbrojony jest w energię elektryczną (siła) oraz wodę.  Poza tym dysponujemy ubikacją z umywalką, bezpłatnym parkingiem dla 100 samochodów, dwoma namiotami cateringowymi o łącznej powierzchni 75 m2 oraz unikalną średniowieczną strzelnicą z machinami oblężniczymi w naturalnej skali. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy historyczny plac zabaw.

 

O gościnności i bitności mieszkańców Ziemi Pobiedziskiej legendy krążą już od najdawniejszych czasów. To właśnie tutaj w roku 1000 w drodze z Poznania do Gniezna spożywać posiłek mieli Bolesław Chrobry i cesarz Otton III. Inna legenda mówi o zwycięstwie Kazimierza Odnowiciela nad wojskami Masława w roku 1047. Która z legend jest prawdziwa nigdy się już nie dowiemy, niemniej jednak Gród Pobiedziska to miejsce, w którym nigdy nie brakuje pysznego jadła, zacnego napitku i doborowego towarzystwa. 

 Integracja dla firm - Pakiet Grodowy.pdf

Integracja dla firm - Pakiet Komesa.pdf

Integracja dla firm - Pakiet Królewski.pdf

Integracja dla firm - Pakiet Książęcy.pdf

Integracja dla firm - Pakiet Wojewody.pdf

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook