Imprezy dla dzieci

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym, co w naszym życiu jest najważniejsze. Jeśli zastanawiasz się jak godnie i oryginalnie uczcić ważną dla Twojego dziecka rocznicę to Gród Pobiedziska zapewni Twoim pociechom moc ekscytujących atrakcji. Zebrani na przyjęciu najmłodsi goście, jeszcze po latach, będą wspominać z wypiekami na twarzy ekscytujące przygody, których doświadczą podczas zabawy, inspirowanej średniowieczną kulturą i tradycją militarną. Gród Pobiedziska to bowiem nie klasyczne muzeum, ale historyczny park rozrywki, gdzie wyznaje się zasadę nauki poprzez zabawę.

Pakiet Grodowy.pdf

Pakiet Komesa.pdf

Pakiet Piastuna.pdf

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook