Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze. Jeśli zastanawiasz się jak godnie i oryginalnie uczcić ważną dla siebie rocznicę to Gród Pobiedziska zapewni Tobie ekscytujące atrakcje i nieograniczone nieomal możliwości aktywnej celebracji Twojego święta. Zebrani na przyjęciu goście jeszcze po latach będą wspominać z wypiekami na twarzy ekscytujące przygody, których doświadczą podczas zabawy inspirowanej średniowieczną tradycją militarną. 

 

Imprezy- Pakiet Grodowy.pdf

Imprezy - Pakiet Komesa.pdf

Imprezy - Pakiet Wojewody.pdf

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook