Wieczory kawalerskie

Są w życiu takie dni, które zdarzają się tylko raz. Jednym z nich jest z pewnością dzień, w którym żegnamy się z sielskim, kawalerskim żywotem, by móc od tej pory dźwigać na własnych barkach odpowiedzialność za rodzinę. W czasach Mieszka I i Bolesława Chrobrego zaślubiny wojownika były zawsze wyśmienitą okazją do wielkiej fety, poprzedzonej typowo męskimi zabawami takimi jak palenie i rabowanie wrogich włości a także branie w niewolę urodziwych niewiast. Czasy już dawno się zmieniły, ale tradycja piastowskich wieczorów kawalerskich jest w Pobiedziskach wiecznie żywa.  

 

Wieczory kawalerskie - Pakiet Cham Solo.pdWieczory kawalerskie - Pakiet Drużyna Pierścienia.pdf

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook