Godziny otwarcia

Szanowni Państwo ze względu na trwającą pandemię Gród Pobiedziska pozostanie zamknięty dla turystów oraz grup zorganizowanych do odwołania. Mamy nadzieję, że ta sytuacja potrwa jak najkrócej i już wkrótce znów spotkamy się na Szlaku Piastowskim.

 

Wszystkie grupy zorganizowane obsługiwane są po wcześniejszej rezerwacji. Także poza godzinami otwarcia Grodu Pobiedziska, jeśli zajdzie taka konieczność.

 

Sezon wysoki (1.05 – 27.06, 1.09 – 30.09)

poniedziałek/piątek - otwieramy po wcześniejszej rezerwacji dla grupy powyżej 20 osób

weekendy – w godzinach od 10.00 do 18.00

 

Sezon wakacyjny (28.06 – 31.08)

poniedziałek/piątek – w godzinach 10.00 do 18.00

sobota/niedziela – w godzinach od 10.00 do 18.00

 

Sezon zimowy (01.10 do 30.04)

październik/kwiecień: sobota/niedziela – otwieramy w zależności od warunków atmosferycznych

 

Poza sezonem rezerwacje grupowe przyjmujemy tylko po opłaceniu zadatku w wysokości 25% planowanego pakietu.

Jeśli grupa zrezygnuje z pobytu w wyznaczonym czasie zadatek może zostać wykorzystany w innym ustalonym wspólnie terminie.

Dla firm

Dla firm

Gród Pobiedziska to obiekt turystyczny, który nie daje się łatwo zaszufladkować. Stworzony został przez event managera na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku imprez firmowych. 

Dla szkół

Dla szkół

Historia machin oblężniczych jest nierozerwalnie związana z rozwojem fortyfikacji. Ciągły rozwój jednych stymulował ewolucję drugich, i odwrotnie. 

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Obecnie mało kto dysponuje czasem na organizowanie imprez dla większej grupy dzieci, bądź też znajomych. W codziennej pogoni za karierą i pieniędzmi zapominamy często o tym co w naszym życiu jest najważniejsze.

facebook